Barista - Costa Coffee

Description : Barista. Company : Costa Coffee. Location : Radom, mazowieckie+ 13 lokalizacji

Nasze wymagania

Chęć do pracy w kawiarni
Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi - z gościem i zespołem
Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach- w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach poranny, późnych wieczornych lub w weekendy i święta
Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy- o kawie, naszych produktach oraz standardach

Twój zakres obowiązków

Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów
Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)
Dbanie o czystość w kawiarni m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowywanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia
Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenie oraz umowy o prace
Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami
Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać
Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy
System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni
Dofinansowanie do urlopu i bony na przedświąteczne
Kartę sportową, możliwość rozszerzenia prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych
Możliwości rozwoju – sprawdź czego możesz nauczyć się na poszczególnych stanowiskach: https://www.costacoffee.pl/kariera/dlaczego-warto?details=212